Nadziewarki i mieszarki do kiełbas

Do przygotowania swoich wyrobów wędliniarskich trzeba czasem czegoś więcej niż wędzarnia. Jeśli marzysz o własnej roboty kiełbasach – potrzebna Ci będzie odpowiednia mieszarka i nadziewarka. W naszej ofercie zobaczysz produkty marki Hendi – to producent najwyższej jakości akcesoriów dla szefów kuchni, wytwórców żywności i nie tylko. Sprzęt, który znajdziesz w prezentowanym asortymencie, gwarantuje komfortowe i szybkie przygotowanie ulubionych wędlin.

Kabanosy, podwawelska, myśliwska, krakowska – aby miały swój wyjątkowy smak, muszą być wpierw odpowiednio wymieszane. Do tego zaś niezbędna będzie mieszarka. Z kolei nadziewarka do kiełbas Hendi, wyposażona w kilka lejków o różnych średnicach wylotu, stanowi nieodzowny element pozwalający wtłoczyć przygotowany farsz do jelita czy innej osłonki. Dzięki pojemnej i szerokiej misie, szczelnemu tłokowi i korbie zapewniającej długą dźwignię nadziewanie przebiegnie łatwo i sprawnie. Przy mniejszych ilościach kiełbas sprawdzi się również nadziewarka znanego, polskiego producenta – firmy Browin.

Już teraz zachęcamy do składania zamówień. Jeśli masz wątpliwości związane z prezentowanymi produktami – skontaktuj się z nami!

Nadziewarki i mieszarki do kiełbas

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry