Wędzarnie elektryczne Borniak

Jeśli nie chcesz kupować przetworzonych produktów, a marzysz o tym, aby w domowym zaciszu przygotować smaczne rarytasy, to wędzarnia elektryczna Borniak jest świetną opcją. Urządzenie to wyposażone jest w generator dymu i pozwala na wędzenie zarówno na zimno (w przypadku zakupu przystawki i łącznika), jak i na ciepło. Za jego pomocą przyrządzisz m.in. sery, ryby czy też wędliny. Dodatkowo intuicyjny panel sterujący, sprawia, że obsługa sprzętu jest bardzo prosta.

 

Wędzarnia elektryczna z generatorem dymu Borniak – zalety

 
Wystarczy Ci dostęp do prądu, smakowite produkty do wędzenia i kawałek miejsca w ogródku. Obsługa urządzenia polega w głównej mierze na uzupełnieniu zrębkami wkładu podajnika generatora dymu (mniej więcej co 6-8 godzin ciągłej pracy). Panel sterujący jest precyzyjny i pozwala na utrzymanie dokładnej temperatury wędzenia. Dzięki temu wędzarnia elektryczna z generatorem dymu marki Borniak będzie świetnym urządzeniem do użytku domowego. Dodatkową zaletą jest możliwość zamontowania kół, dzięki czemu urządzenie będzie bardziej mobilne i z łatwością będzie można je swobodnie przestawiać w dowolne miejsce w ogrodzie.

 

Korzyści z przyrządzania wędzonek w wędzarni elektrycznej Borniak


Wędzenie jest najstarszym sposobem konserwacji żywności a przy tym bardzo smaczną opcją. Aromat wydzielany podczas całego procesu nadaje produktom, charakterystycznej nuty. Oczywiście samodzielne przyrządzanie daje mnóstwo satysfakcji oraz jest zdrowsze niż kupowanie gotowych, przetworzonych ryb, wędlin czy też serów. Elektryczne wędzarnie marki Borniak dostępne są w kilku wersjach, dzięki czemu można je dopasować do własnych potrzeb. A jeśli nie będziesz pewien, jaki model wybrać, to my z chęcią pomożemy! Jednocześnie zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego, w którym możesz na żywo obejrzeć oferowane przez nas wędzarnie elektryczne z generatorem dymu od niezawodnej firmy Borniak.

Wędzarnie elektryczne Borniak

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry