Wędzarnie elektryczne Borniak

Jeśli nie chcesz kupować przetworzonych produktów, a marzysz o tym, aby w domowym zaciszu przygotować smaczne rarytasy, to wędzarnia elektryczna Borniak jest świetną opcją. Urządzenie to wyposażone jest w generator dymu i pozwala na wędzenie zarówno na zimno (w przypadku zakupu przystawki i łącznika), jak i na ciepło. Za jego pomocą przyrządzisz m.in. sery, ryby czy też wędliny. Dodatkowo intuicyjny panel sterujący, sprawia, że obsługa sprzętu jest bardzo prosta.

Wędzarnia elektryczna z generatorem dymu Borniak – zalety

Wystarczy Ci dostęp do prądu, smakowite produkty do wędzenia i kawałek miejsca w ogródku. Obsługa urządzenia polega w głównej mierze na uzupełnieniu zrębkami wkładu podajnika generatora dymu (mniej więcej co 6-8 godzin ciągłej pracy). Panel sterujący jest precyzyjny i pozwala na utrzymanie dokładnej temperatury wędzenia. Dzięki temu wędzarnia elektryczna z generatorem dymu marki Borniak będzie świetnym urządzeniem do użytku domowego. Dodatkową zaletą jest możliwość zamontowania kół, dzięki czemu urządzenie będzie bardziej mobilne i z łatwością będzie można je swobodnie przestawiać w dowolne miejsce w ogrodzie.

Czytaj więcej

Korzyści z przyrządzania wędzonek w wędzarni elektrycznej Borniak

Wędzenie jest najstarszym sposobem konserwacji żywności a przy tym bardzo smaczną opcją. Aromat wydzielany podczas całego procesu nadaje produktom, charakterystycznej nuty. Oczywiście samodzielne przyrządzanie daje mnóstwo satysfakcji oraz jest zdrowsze niż kupowanie gotowych, przetworzonych ryb, wędlin czy też serów. Elektryczne wędzarnie marki Borniak dostępne są w kilku wersjach, dzięki czemu można je dopasować do własnych potrzeb. A jeśli nie będziesz pewien, jaki model wybrać, to my z chęcią pomożemy! Jednocześnie zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego, w którym możesz na żywo obejrzeć oferowane przez nas wędzarnie elektryczne z generatorem dymu od niezawodnej firmy Borniak.

Wędzarnie elektryczne Borniak — wybierz idealną dla siebie

Urządzenie dostępne w naszej ofercie to idealne rozwiązanie dla pasjonatów domowego wędzenia, oferujące szeroki zakres możliwości przygotowania wędlin, ryb, serów i innych przysmaków. Dzięki nowoczesnej technologii i wygodzie użytkowania, wędzarnie elektryczne marki Borniak umożliwiają precyzyjne kontrolowanie procesu, co jest niezbędne dla osiągnięcia doskonałego smaku i aromatu przygotowanych produktów.

Marka Borniak oferuje wędzarnie elektryczne w wielu modelach. U nas znajdziesz takie wersje jak UWD-70 V1.4 Simple, UWDT-70 V1.4 TIMER, UWD-150 V1.4 Simple, UWDT-150 V1.4 TIMER. Te urządzenia są nie tylko wydajne, ale również łatwe w obsłudze i konserwacji, co sprawia, że są doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników wędzenia. Dzięki możliwości przygotowywania na zimno i na ciepło, wędzarnie elektryczne Borniak otwierają przed użytkownikami nowe możliwości eksperymentowania z przepisami i technikami procesu, podnosząc jakość domowych wędlin na nieosiągalny dotąd poziom.

Wędzarnie elektryczne Borniak

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry