Hak do wędzenia kurczaka

8,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h
  • ​Wygodne wędzenie – dzięki potrójnym hakom w wygodny sposób uwędzisz swojego kurczaka w wędzarni. Dzięki swobodnemu dostępowi dymu do całej powierzchni mięsa masz gwarancję równomiernego uwędzenia i złocistej skórki.
  • Do kurczaka lub dużych sztuk mięs – przemyślana konstrukcja haków oraz trzy odpowiednio wyprofilowane kolce sprawiają, że cały kurczak trzyma się na nich znacznie lepiej, niż na tradycyjnych hakach. Haki możesz wykorzystać również do wędzenia płatów ryb, mięs, boczku oraz słoniny.
  • Solidne wykonanie – haki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu przez długi czas zachowują wysoką przydatność. Stal ta jest odporna na wysokie temperatury i przeznaczona do kontaktu z żywnością. Nie rdzewieje.
Ilość
Produkt dostępny

  •  Masz pytania? Zadzwoń: +48 797 002 233 Masz pytania? Zadzwoń: +48 797 002 233
  • Raty 0% Raty 0%

Odkryj smak, pysznego, domowego, wędzonego kurczaka. Przygotuj go w prosty sposób we własnej przydomowej wędzarni – wykorzystując potrójne haki ze stali nierdzewnej. Ich konstrukcja wzbogacona o trzy odpowiednio wyprofilowane kolce pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne rozmieszczenie całych kurczaków wewnątrz wędzarni. Haki z powodzeniem możesz wykorzystać również do wędzenia dużych płatów ryb czy innych mięs, a także boczku i słoniny. Wysokiej jakości stal nierdzewna typu 304, z której wykonane są haki, sprawia, że zachowują one przez długi czas swoją wysoką przydatność. Specjalistyczna konstrukcja z trzema rozmieszczonymi kolcami sprawia, że mięso znacznie lepiej trzyma się na hakach w porównaniu do tradycyjnych modeli. Użycie haku jest bardzo proste. Wystarczy, wbić je w płaty mięsa lub całego kurczaka — potrójne zęby zabezpieczą danie przed zsunięciem się z haka.

Hak_kurczak

Opis

Masa całkowita produktu
0,1 kg

Inni klienci zakupili również: