W dniach 10-21 czerwca sklep nieczynny. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w poniedziałek 24 czerwca.
×
  • Obniżka

Nadziewarka do kiełbas Browin pozioma 3kg - nowy model

260,00 zł
235,00 zł Zniżka 25,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

NADZIEWARKA POZIOMA 3kg Z TŁOKIEM SILIKONOWYM WYSOKIEJ JAKOŚCI ZNANEJ FIRMY BROWIN.
Przeznaczona do produkcji wędlin, idealna dla gospodarstw domowych jak i małych masarni. Dzięki niej łatwo napełnisz farszem osłonki wędliniarskie.

Ilość
Produkt dostępny

  •  Masz pytania? Zadzwoń: +48 797 002 233 Masz pytania? Zadzwoń: +48 797 002 233
  • Raty 0% Raty 0%

Produkt wyposażony jest w 4 lejki z odpowietrzeniem, które są stabilnie zamontowane do nadziewarki poprzez dokręcaną obręcz. Cylinder wykonany jest ze stali nierdzewnej, wzmocniony przez dodatkowe zagięcia na wlocie. Specjalne wzmocnienie mające na celu wydłużenie żywotności nadziewarki występuje również przy podstawie nadziewarki. W zestawie znajduje się specjalnie zaprojektowany tło, który dzięki dodatkowym przetłoczeniom stali nie poddaje się siłom zginania.
Nadziewarka jest niezastąpiona przy produkcji domowych kiełbas, wędlin oraz podrobów.
Zestaw zawiera: nadziewarkę, 4 lejki o różnych rozmiarach fi: 14,18,21,25, obręcz do montażu lejków, zaciski umożliwiające przytwierdzenie nadziewarki do blatu, korbę, śróbę do przytwierdzenia kolby, klucz przytwierdzający nadziewarkę do podstawy, instrukcję obsługi.

Uwaga! Przed każdym użyciem nadziewarkę należy dokładnie umyć i rozprowadzić łyżeczkę oleju jadalnego na jej wewnętrznej powierzchni. Jest to konieczne, by zapewnić właściwą pracę tłoka i pozwala wydłużyć żywotność urządzenia.


Towar jest całkowicie nowy i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

Kod produktu: 311003

Nadziewarka_3kg

Opis

Masa całkowita produktu
3,5 kg

Inni klienci zakupili również: