W dniach 30 lipca-20 sierpnia sklep stacjonarny nieczynny. Zamówienia z sklepu internetowego będą realizowane od poniedziałku 22 sierpnia.
×
  • Obniżka

Wędzarnia Smoker BBQ nierdzewny Borniak BBDS-150 IIgat. nr8

5 399,00 zł
4 899,00 zł Zniżka 500,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

Wędzarnia BBDS-150 (22006913701) z drobną rysą na drzwiach z przodu oraz niewielką rysą na dachu - szczegóły na zdjęciach nr 2 i 3.

Uszkodzenia są tylko wizualne i w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie wędzarni.

Wędzarnia posiada pełną 2-letnią gwarancję producenta.

Nierdzewny Smoker BBDS-150 dzięki ulepszonej konstrukcji pozwala na uzyskanie wyższej temperatury i przygotowanie barbecue w dymie. Seria Cyfrowa (Digital) to wędzarnie z elektronicznym panelem sterowania, który idealnie utrzymuje zadaną temperaturę wewnątrz komory wędzarniczej. Smoker w rozmiarze 150L spełni wymagania osób z większym zapotrzebowaniem na wędzonki.

Ilość
Produkt dostępny

  •  Masz pytania? Zadzwoń: +48 797 002 233 Masz pytania? Zadzwoń: +48 797 002 233
  • Raty 0% Raty 0%

Unikalna seria urządzeń wprowadzająca świat wędzenia i BBQ na nowy poziom.

Komora załadunkowa smokera ma pojemność 150L. Mieści ona do 20kg mięsa lub do 16kg kiełbasy. Ścianki komory uzbrojone są w uchwyty, dzięki którym uzyskujemy możliwość wędzenia na 7 półkach równocześnie.

BBQ w dymie
Odkryj potencjał dymnego barbecue. Cały proces sprowadza się do przyciśnięcia guzika – a wszystko to za sprawą generatora dymu naszej produkcji. Generator pracuje tak, by zrębki drzewne tliły się wytwarzając dym.

Łatwość i efektywność obsługi
Smokery Barbeque idealnie nadają się również do przygotowania potraw w procesie zwanym “slow food” – gdzie czas pieczenia jest znacznie wydłużony. Dzięki powolnemu procesowi przygotowania, jedzenie jest jeszcze bardziej aromatyczne.

Budowa:
Izolacja
Projektując wędzarnię założyliśmy, że komora będzie miała jak najmniej mostków termicznych. Ścianki izolowane są specjalną pianką metodą wtrysku. Jest to jedno z naszych nowatorskich rozwiązań. Taka komora charakteryzuje się maksymalną szczelnością i oszczędnością. Ponadto, nie tworzą się na jej ściankach skropliny, które mogą zepsuć wędzonki.

Dodatkowo drzwiczki otrzymały nową uszczelkę. Wnętrze urządzenia wykonane jest z blachy nierdzewnej posiadającej atest kontaktu z żywnością.

Od teraz ścianki Smoker’ów BBQ izolowane są ulepszoną pianką po to, aby jeszcze lepiej i dłużej znosiły wysokie temperatury.

Materiał
Smokery BBDS-150 wykonane są blachy nierdzewnej szczotkowanej na mokro. Blacha ta charakteryzuje się doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne.Szczotkowana powierzchnia ma mniejszą podatność na zabrudzenia, a matowa powłoka nadaje jej naprawdę piękny wygląd
Wnętrze urządzenia wykonane jest z blachy nierdzewnej posiadającej atest kontaktu z żywnością.


Grzałka i temperatura
Urządzenie uzyskuje temperaturę za pomocą grzałki wyposażonej w radiator, dzięki temu dystrybucja temperatury jest bardzo efektywna.
Wędzarnia wyposażona jest w regulator elektroniczny PID pozwalający na uzyskanie zadanej temperatury wewnątrz komory wędzarniczej. Dzięki temu możesz ją z łatwością kontrolować za pomocą pokrętła lub na wyświetlaczu cyfrowego panelu.

O czym należy wspomnieć?
Brak płomienia i odpowiednia temperatura spalania drewna – to sprawia, że wyroby wędzone w takich warunkach nie będą osmolone.

Seria Cyfrowa
Seria Cyfrowa (Digital) to wędzarnie z elektronicznym panelem sterowania, który idealnie utrzymuje zadaną temperaturę wewnątrz komory wędzarniczej. Wędzarnia Digital wykonuje proporcjonalno-całkująco-różniczkujący rachunek temperatury w celu… hej, po prostu możesz liczyć na lepszą kontrolę temperatury!
Urządzenia z serii Smoker BBQ posiadają elektroniczny panel sterujący (PID) w standardowym wyposażeniu.

Regulacja dymu
Kominek posiada zainstalowany szyber pozwalający regulować gęstość dymu. Gęstość dymu dobieramy zależnie od receptury, z jakiej korzystamy – dzięki temu dopasujesz idealne warunki wędzenia do Twojej receptury.

Dym uzyskiwany jest za pomocą generatora dymu, w którym tlą się zrębki wędzarnicze. Dzięki bardzo dobrej izolacji wędzarni, sam generator dymu może nagrzać wnętrze wędzarni do temperatury ok. 40-60 stopni (w zależności od temperatury zewnętrznej).

Drzwi wędzarni
Drzwiczki komory posiadają zamknięcie magnetyczne, dodatkowo izolowane są uszczelką. Rozwiązania te sprawiają, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze wygodniejsze i efektywniejsze.

Bezpieczeństwo
Misa odgrodowa ze specjalnie ukształtowanymi otworami daszkowymi oddziela przestrzeń roboczą od wędzonek, tak aby tłuszcze oraz soki nie spływały na elementy grzejne lub na tlące się drewno wędzarnicze.

Ociekacz zabezpiecza wędzonki przed ściekającym z kominka osadem.

Dane techniczne:
Sterowanie: Cyfrowe (PID)
Pojemność komory: 150L
Ilość półek: 7
Maksymalny wsad: 20kg
Maksymalna temperatura: 150°C
Średnica komina: 100mm
Materiał: Stal nierdzewna
Napięcie znamionowe: 230V
Moc: 2015W
Moc grzałki komory: 1900W
Bezpiecznik komory: 10A
Bezpiecznik generatora: 1.25A
Wymiary zewnętrzne (Długość x Szerokość x Wysokość): 520mm x 630mm x 1221mm
Wymiary zewnętrzne z generatorem (Długość x Szerokość x Wysokość): 520mm x 715mm x 1221mm
Wymiary wewnętrzne (Długość x Szerokość x Wysokość): 475mm x 530mm x 991mm
Wymiary komory (Długość x Szerokość x Wysokość): 420mm x 490mm x 755mm
Waga: 28.5kg
Gwarancja: 24 miesiące

BBDS-150_II gat_8

Inni klienci zakupili również: